dark eden
Wszelkie materiały na tej stronie zamieszczone są wyłącznie w celach informacyjnych i podlegają prawom autorskim ich twórców. | jeremiasz@darkeden.pl | www.darkeden.pl | © 2009 - 2011 grafik.gda.pl
karty DE
karty Genesis
dark eden
Aktualizacje
01.08.11 Galeria
01.08.11 Turnieje
28.06.11 Pobieralnia
28.12.10 Pobieralnia
28.12.10 Błędy w grze
Mapa graczy
Avangarda VII - 2011
Turniej na Avangardzie VII

wydrukionline.com.pl
dark eden

Opis

Genesis

Prolog

Mroczne, neolityczne cytadele widać wszędzie, odkąd śmiertelne macki Legionu Ciemności, zaczęły wydłużać się, by skorumpować ludzkość. A gdzie Mroczna Symetria prezentuje swoją potęgę, Bractwo spełnia swoją ofiarę, działając z ukrytej bazy w ruinach Jeruzalem i przygotowując się do nadciągającej bitwy. Zostało przepowiedziane, że ostateczne starcie między Światłem a Ciemnością odbędzie się nie na nowych światach, ale tu - na starym. Siły Kardynała odkryły podstęp Ciemności - rdzenna ludzkość, jest kuszona przez Mroczną Symetrię, a siły korporacji działają zbyt wolno i wymagają zbyt wiele. Megakorporacje samodzielnie postanowiły wysłać swoje najodważniejsze jednostki, by odkryć i zbadać zmienione kontynenty. Niektórzy odnoszą sukcesy, inni porażki. Ale ten świat wciąż funkcjonuje i zarówno Legion Ciemności jak i Bractwo stale muszą zyskiwać poparcie. To jest czas wojny i ekspansji dla nowych ras - by stworzyć nowe królestwa i nowe nadzieje. To czas Genesis.


Opis

GENESIS miał być dodatkiem do gry DARK EDEN. Niestety jednak nigdy nie został on dokończony przez twórców i oficjalnie wydany. Dodatek ten miał prawdopodobnie składać się z 127 kart opisanych na oficjalnej stronie gry. Nie zostały one jednak przetestowane i wiele z nich zostało uznanych przez nas, graczy, jako przesadzone względem kart z podstawowej części gry.


Postanowiłem przyjrzeć się bliżej kartom z tego dodatku i z pomocą innych doświadczonych graczy, dokonać niezbędnych zmian w tekstach na nich zawartych tak aby można było używać je razem z kartami z podstawowej części gry. Efekty jakie udało się mi uzyskać można zobaczyć w tym dziale, w kategori Karty.


Wprowadziłem także kilka niezbędnych poprawek w ogólnych zasadach dotyczących dodatku i stworzyłem dział Faq w którym postaram się umieścić wszelkie wyjaśnienia niejasnych opisów kart. Zachęcam do zapoznania się z tymi działami.


Oczywiście karty z GENESIS nigdy nie zostaną oficjalnie wydane i nie do tego zmierzam. Nie chcę też, łamać prawa i nieoficjalnie wydawać tego dodatku. Chodzi raczej o stworzeni czegoś w rodzaju fanowskiego dodatku jakie często tworzą fani do swoich ulubionych gier które już nie są wydawane.

Zachęcam więc wszystki fanów Mrocznego Raju aby testowali te karty i wyrażali swoje opinie na ich tema na Forum - Zapraszam.


Tekst prologu pochodzi z oficjalnej strony Dark Eden.
Tłumaczenie na potrzeby strony wykonał Dungal.